Go to ...
Водочный редакторъ - все о водке и не только...
Мечты технолога

Мечты технолога

(декларируемое описание производителя)

Суровая реальность

Суровая реальность

(профессиональная дегустационная оценка)

Ортодоксальный взгляд

Ортодоксальный взгляд

(развернутая оценка)

Хроникер-любитель

Хроникер-любитель

(ощущения до, во время, после)

Stock Polska представляет свою премиальную водку Stock Prestige Carbon


Stock Polska представляет своего нового флагмана Stock Prestige Carbon premium wódka Limited Edition.

 

Бутылка “спроектирована” и состоит из материала на основе углеродного волокна,  доступна для покупки на рынке с апреля и до окончания замасов лимитированной партии.

Stock Prestige Carbon чрезвычайно нежная и мягкая водка из спирта на основе ячменя с другими зерновыми с уникальным дизайном бутылки из черного углеводородного волокна – легкого и прочного материала, который невозможно ни с чем спутать и по мнению Эвы Маркитон (Ewa Markiton), маркетинг менеджера  Stock Polska,  он идеально подходит для роскошной отделки….

 

Оригинальный текст:

Stock Polska przedstawia nową odsłonę swojej flagowej wódki premium – Stock Prestige Carbon.

 

Produkt w designerskiej butelce, bazującej na wyglądzie włókna węglowego, dostępny jest na rynku od kwietnia do wyczerpania zapasów.

– Stale staramy się urozmaicać naszą ofertę i sprostać wysokim oczekiwaniom konsumentów. Stock Prestige to wyjątkowo łagodna i czysta wódka, bazująca na jęczmieniu i innych składnikach najwyższej jakości. Nowy design produktu jeszcze mocniej podkreśla prestiż naszej marki. Edycja limitowana powstała z myślą o prawdziwych koneserach, którzy poszukują luksusowych doświadczeń i wyjątkowych doznań – mówi Ewa Markiton, marketing manager w Stock Polska.
Inspiracją do stworzenia oryginalnej butelki było włókno węglowe – materiał niezwykle wytrzymały, lekki, o unikalnym wyglądzie. Czerń włókna węglowego mieni się i jest nie do podrobienia, nic więc dziwnego, że tak chętnie wykorzystywane jest ono przez projektantów – to materiał nowej generacji, występujący w różnych „splotach”, które doskonale sprawdzają się jako luksusowe wykończenie. Włókno węglowe, początkowo stosowane wyłącznie w lotnictwie i kosmonautyce, dopiero od niedawna stało się dostępne na większą skalę. Wprowadzenie nowej edycji wspierane będzie ekspozycjami i materiałami POS w sklepach.

134981991658e49a95d810b - копия

 

Источник: www.spirits.com.pl

Tags: , , , , , ,

Leave a Reply

About Sasha