Go to ...
Водочный редакторъ - все о водке и не только...
Мечты технолога

Мечты технолога

(декларируемое описание производителя)

Суровая реальность

Суровая реальность

(профессиональная дегустационная оценка)

Ортодоксальный взгляд

Ортодоксальный взгляд

(развернутая оценка)

Хроникер-любитель

Хроникер-любитель

(ощущения до, во время, после)

Сьогодні компанії «Горобина» виповнюється 16 років


“Горобина” успішно продовжує справу Гриненка!

 

Сумський лікеро-горілчаний завод заснований у далекому 1897 році Прокофієм Семеновичем Гриненком, який отримав державний патент на виробництво лікеро-горілчаних напоїв.
“…Після вивчення документів Акцизного Управління, стало відомо, що в книзі № 8, про видані патенти на 1897 рік під номером 522 за 12 липня 1897 року в графі «Кому виданий патент» значиться: виданий «Гриненку Прокофію Семеновичу, купцеві горілчаного заводу у місті Сумах у своєму домі». За патент сплачено 112 руб. 50 коп. Саме ця дата й вважається датою створення Сумського лікеро-горілчаного заводу. За рік до того, у 1896 році був побудований державний винний склад № 7, що функціонує й дотепер як один з цехів Сумського лікеро-горілчаного заводу. Його звели на міському вигоні, ніби в продовження Петропавлівської вулиці. Склад являв собою підвали для зберігання спиртних напоїв…”
Що ж до сучасності – “ТОВ “Горобина”, створене в 2001 році на базі Сумського лікеро-горілчаного заводу, в своїй діяльності продовжує найстаріші традиції сумських майстрів. Досвід, накопичений десятиліттями, дозволяє підприємству забезпечувати незмінно високу якість продукції, засноване на використанні виключно натуральної сировини. “Традиції, якість, натуральність” – девіз, якому “Горобина” незмінно вірна протягом багатьох років”…
З квiтня 2010 очолюється Володимиром Олексійовичем Демурою.
© 2016, Водочный редакторЪ° vodka-redactor.org

Tags: ,

Leave a Reply

About Sasha