Go to ...
Водочный редакторъ - все о водке и не только...
Мечты технолога

Мечты технолога

(декларируемое описание производителя)

Суровая реальность

Суровая реальность

(профессиональная дегустационная оценка)

Ортодоксальный взгляд

Ортодоксальный взгляд

(развернутая оценка)

Хроникер-любитель

Хроникер-любитель

(ощущения до, во время, после)

KOZATSKA RADA PREMIUM VODKA КОЗАЦЬКА РАДА ПРЕМИУМ ВОДКА


У серпні 2016 року лідер алкогольного ринку «Баядера Груп» випустила новий преміальний продукт – горілку «Козацька Рада» Premium», яка відображає багату історичну спадщину та готова гідно представляти країну на міжнародному рівні.

 

Головна особливість нового продукту – це унікальна фільтрація дубовим вугіллям та преміальний дизайн.

Преміальність продукту підкреслена в кожній деталі сучасного дизайну від голландського брендингового агентства CARTILS, яке розробляє дизайни для світових брендів вже більше 60 років. Пляшка зроблена за останніми трендами преміальних напоїв: висока пляшка, мінімалізм етикетки, медальйон вершника козака, в сплав якого додається справжнє золото. У дизайні відображені головні цінності, які несе бренд: патріотизм, національна гордість, історія та лідерство, свобода.

При виробництві горілки «Козацька Рада» Premium» використовувалась технологія OAK CARBON FILTRATION – фільтрація дубовим вугіллям. Необхідно відзначити, що високоактивне дубове вугілля виробляється з деревини віком 80-100 років! Дубове вугілля вважається кращим з усіх видів деревного вугілля і найдорожчим, що черговий раз свідчить про преміальний статус продукту. Внаслідок тривалої взаємодії з активованим дубовим вугіллям у горілки формується м’який смак та спокійний горілчаний аромат.

Бренд-менеджер ТМ «Козацька Рада» Інна Сірченко коментує появу новинки: «Бренд «Козацька Рада» вже давно існує на ринку і за цей час завоював вдячність мільйонів споживачів завдяки своїй чесності і безкомпромісній якості. Ми побачили необхідність у споживача в преміальній версії даного продукту і максимально відповідально підійшли до питання створення дійсно гідної преміальної горілки, адже популярність бренду «Козацька Рада» не дозволяє нам обманути очікування споживача. Навпаки, ми завжди намагаємося бути на крок попереду і запропонувати понад очікуване. Саме тому «Козацька Рада» Premium» – це унікальний продукт, здатний здивувати і своєю надзвичайною м’якістю, питкістю, і справді преміальним виглядом, гідним кращої компанії».

 

Довідкова інформація

«Баядера Груп» – найбільший алкогольний холдинг Східної Європи, створений в 1991 році. Об’єднує профільні активи в алкогольній галузі – дистрибуторські компанії і власне виробництво лікеро-горілчаних виробів в Україні та Білорусі, вина, вермутів та коньяку, а також є ексклюзивним імпортером найвідоміших світових алкогольних брендів в Україні. Карта експорту налічує більше 40 країн світу. У штаті компанії працює більше 6000 чоловік. Основні торгові марки: ТМ «Хлібний Дар», ТМ «Козацька Рада», ТМ «Перша Гільдія», ТМ «Перепёлка», ТМ «Воздух», ТМ «Цельсій», ТМ KOBLEVO, ТМ Marengo.

Tags: , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply

About Sasha