Go to ...
Водочный редакторъ - все о водке и не только...
Мечты технолога

Мечты технолога

(декларируемое описание производителя)

Суровая реальность

Суровая реальность

(профессиональная дегустационная оценка)

Ортодоксальный взгляд

Ортодоксальный взгляд

(развернутая оценка)

Хроникер-любитель

Хроникер-любитель

(ощущения до, во время, после)

HORECA SHOW 2016


HoReCa Show 2016 – перший спеціалізований міжнародний фестиваль індустрії гостинності і готельно-ресторанного бізнесу, який пройде у Львові 9-11 листопада 2016 року.

 

Організаторами HoReCa Show 2016 виступають:

– Асоціація West Chef Group разом з TH S-prof (більше ніж 6 років досвіду в сфері НоRеСа; організатори найкращих кулінарних конкурсів та фестивалів в Україні – «Дні Української кухні», «BestCookFest» та «BestCookFest Junior»; провели понад 100 майстер-класів та семінарів та заснували проект «13 Chef’s» ; автори Хартію Української кухні)

-Brown Group (>15 років в сфері ресторанного бізнесу – 5 ресторанів у Львові, 4 кав ‘ярні у Львові та Києві; мережа з 21 магазину по продажу елітних сортів чаю та кави, посуду та аксесуарів для заварювання; понад 5 років постачання чаю та кави більше ніж у 100 ресторанів та кав’ярень).

Фестиваль HoReCa Show 2016 об’єднує професіоналів та початківців у готельно- ресторанному бізнесі, якими є ресторатори, шеф-кухарі, виробники та поставники продуктів харчування, алкогольних та безалкогольних напоїв, обладнання для підприємств готельно- ресторанного бізнесу, професійного посуду та інвентарю, меблів, предметів інтер’єру, уніформи та професійного текстилю, великі та дрібні рітейлери, а також представники профільних засобів масової інформації.

За три дні фестивалю HoreCa Show ми очікуємо більше 8 000 відвідувачів. У заході приймуть участь більше 50 експертів-спікерів більше ніж з 10 країн світу. Цільова аудиторія дізнається більше або спрямує увагу саме на ваші товари та послуги.

ЧЕМПІОНАТИ У РАМКАХ HORECA SHOW 2016:

Детальніше >> http://brown.com.ua/festival.html

 

 

Tags: , , , ,

Leave a Reply

About Sasha